damskie

damskie

76 produkt(ów)

na stronę

76 produkt(ów)

na stronę

Rowery damskie trekkingowe

Chcesz kupić rower trekkingowy damski i nie wiesz, jaki model będzie najlepszy? Przede wszystkim taki, który będzie doskonale dopasowany do rowerzystki pod względem wzrostu oraz potrzeb. Popularne rowery damskie trekkingowe, które sprzedajemy na Mistralsport są wykonane z najlepszych tworzyw oraz podzespołów. Dzięki temu zapewniają maksymalny komfort jazdy praktycznie w każdych warunkach oraz są bezawaryjne przez wiele lat po ich zakupie. Sprawdź, jakie damskie rowery trekkingowe proponujemy i na co zwrócić uwagę, wybierając model dla siebie!

Rowery damskie trekingowe – w jakich przedziałach cenowych są dostępne? Od czego zależy cena?

Nie da się jednoznacznie określić tego, jaka będzie finalna cena roweru trekkingowego damskiego. Te dostępne w naszej ofercie na Mistralsport występują w cenach od 1000 złotych do nawet ponad 2000 złotych. Finalna cena zależy oczywiście od wielu parametrów, takich, jak:

 • producent,

 • materiał wykonania ramy,

 • producent podzespołów,

 • zastosowane przełożenia, przerzutki oraz układ hamulcowy,

 • wielkość ramy,

 • wielkość kół,

 • i wiele innych czynników…

Warto zaznaczyć, że na cenę poszczególnego roweru trekkingowego damskiego może także wpływać jego kolorystyka. Im bardziej wymyślne barwy lub nietypowe wzory, tym wyższa będzie cena roweru. Oczywiście koszt zakupu roweru nigdy nie powinien być jedynym wyznacznikiem. Tutaj warto wziąć pod uwagę głównie jakość wykonania roweru, czyli renomę producenta oraz opinie innych użytkowników. To jedyne rzetelne źródło informacji pozwalające na zakup naprawdę wysokiej jakości roweru trekkingowego damskiego.

Jaką markę roweru trekkingowego dla kobiety wybrać?

Nie ma jednej, złotej zasady odnośnie tego, jakiego producenta rowerów damskich trekingowych warto wybrać. Na stronie naszego sklepu internetowego Mistralsport znajdziesz przede wszystkim najlepsze dostępne rowery marki: Giant, Kellys, Romet, Kross, Geobike, Trek i wielu innych. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, koniecznie zadbaj o to, aby wybrany rower był odpowiedni dla Ciebie pod względem wielkości ramy. Ta powinna być dopasowana do wzrostu kierującego, tak, aby podróżowanie rowerem nie sprawiało żadnego dyskomfortu i było maksymalnie bezpieczne. Najlepsze modele rowerów damskich trekkingowych występują w różnych odmianach. Zanim wybierzesz ten jedyny rower dla siebie, koniecznie sprawdź:

 • zastosowane hamulce przód i tył – najlepsze modele są wyposażone w hamulce tarczowe z tłoczkowymi zaciskami,

 • rodzaj przełożeń i przerzutki,

 • koła – obręcze, wielkość, typ piasty,

 • rodzaj zastosowanych manetek,

 • chwyty,

 • siodełko,

 • wsporniki siodła.

Oczywiście to nie wszystkie istotne elementy, ale z pewnością te najważniejsze, które determinują opłacalność zakupu roweru trekkingowego damskiego.

Jakie rowery damskie trekkingowe są polecane na końcówkę 2022 roku?

Damskie rowery trekkingowe polecane na ostatni kwartał 2022 roku to przede wszystkim takie, które są wykonane z najlepszych jakościowo podzespołów i materiałów, a także na producent udziela na nie maksymalnie długiej gwarancji użytkowania. Wybierając model polecany przez inne kobiety (nawet te najbardziej wymagające), zyskasz pewność, że rower spełni również Twoje oczekiwania.

Czy warto zamówić rowery damskie trekkingowe w Mistralsport?

Zdecydowanie warto zamówić swój pierwszy damski rower trekkingowy w naszym sklepie online Mistralsport. Gwarantujemy dostęp do wyrobów najlepszych producentów, czyli rowerów, które są wykonane z zachowaniem najwyższego poziomu precyzji. Decydując się na zamówienie roweru w naszym sklepie, zyskujesz też wieloletnią gwarancję użytkowania bez ryzyka, że rower ulegnie jakimkolwiek usterkom trudnym do usunięcia.