rowerki dla chłopca

Produkty 1 do 96 z 108

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 96 z 108

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2

Rowerki dla chłopca

Oferta naszego sklepu internetowego to nie tylko rowery męskie i damskie różnych typów, ale także rowery 20-cali dla chłopca oraz rowery 16-cali dla chłopca. Wchodząc na Mistralsport, zyskujesz dostęp do naprawdę szerokiej bazy rowerów, które dopasowane są do potrzeb nawet najmłodszych dzieci. Dobry rowerek dla chłopca to podstawa, aby zapewnić swojemu dziecku szansę na szybszy rozwój zdolności motorycznych oraz naukę równowagi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów i proponujemy rowery dla chłopców trójkołowe, z kółkami bocznymi oraz takie na dwóch standardowych kołach 16 lub 20-cali.

Rowery dla chłopców – ile to kosztuje?

Cena rowerków dziecięcych dla chłopców wcale nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać. Za popularne modele rowerków marek takich, jak: Kross, Giant, Romet czy Kellys zapłacisz nawet niewiele więcej niż 200-300 złotych. To nieduży wydatek, biorąc pod uwagę jakość wykonania poszczególnych modeli rowerów dla chłopców w wieku do kilku lat. Średnie ceny, w jakich sprzedajemy rowery 16-cali dla chłopców oscylują w granicy do 1000 złotych. Wiele jednak zależy od wybranego producenta, podzespołów oraz wielkości ramy. Rowery 20-cali dla chłopca zawsze są nieco droższe, gdyż wyróżniają się większą ramą oraz kołami.

Co jest ważne podczas wyboru roweru dla chłopca?

Jeśli Twoje dziecko ma kilka lat, na pewno chcesz sprawić, że szybko nauczy się jazdy na rowerze. Przed rozpoczęciem nauki, warto zainwestować w jak najlepsze rowery dla chłopców dostępne, np. na Mistralsport. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, weź pod uwagę:

 • rozmiar ramy,

 • wielkość kół,

 • materiały wykonania roweru,

 • rodzaj amortyzatorów,

 • zastosowane podzespoły,

 • cenę,

 • producenta.

U nas znajdziesz też rowerek trójkołowy dla chłopca, który doskonale nada się jako pierwszy pojazd dla Twojego dziecka do nauki utrzymywania równowagi. Pamiętaj, że cena idzie zawsze w parze z jakością. Warto więc wybierać takich producentów rowerów dziecięcych dla chłopców, którzy są znani i polecani przez innych rodziców. W przypadku najmłodszych rowerzystów istotna będzie waga roweru – ta powinna być jak najniższa. Dzięki temu dziecko będzie w stanie samodzielnie przenosić rower, a poruszanie się na nim nie będzie w żadnym stopniu problematyczne.

Jak wybrać najlepszy rower dla swojego dziecka? Podpowiadamy!

Dobry rower dla chłopca to taki, który jest utrzymany w stonowanej kolorystyce. Tutaj najlepiej sprawdzą się modele szare, białe lub czarne. Na etapie zakupu roweru dla chłopca, oprócz wyglądu, weź pod uwagę też:

 • wielkość roweru – ta powinna być dobrana tak, aby dziecko mogło wygodnie, samodzielnie poruszać się rowerem,

 • rodzaj zastosowanego siedziska – powinno być jak najwygodniejsze dla dziecka,

 • wagę.

Branża rowerowa stale się rozwija, dlatego w rowerach dla chłopców możesz znaleźć naprawdę wiele nowoczesnych podzespołów, jakimi mogą poszczycić się nawet najlepsze modele rowerów dla osób dorosłych.