pokrowce na rower

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Pokrowiec na rower to obowiązkowy gadżet?

 

Tak, pokrowiec na rower to niezbędny gadżet. Jeśli korzystasz z roweru na co dzień, jest wiele sytuacji, w których pokrowiec może się przydać.

 

Rowery to jeden z najpopularniejszych środków transportu w wielu krajach. Cieszą się popularnością nie tylko dlatego, że są ekologicznym i ekonomicznym środkiem transportu, ale również dlatego, że łączą praktyczność z przyjemnością jazdy na świeżym powietrzu.

 

Rower narażony jest na czynniki naturalne: słońce, deszcz, grad, śnieg i mróz. Dzięki tym czynnikom części pojazdu mogą ulec uszkodzeniu lub skorodowaniu, a jego trwałość może ulec zmniejszeniu. Dlatego warto zadbać o swój rower, chroniąc go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Najlepiej umieścić go w garażu lub szopie, ale jeśli nie masz takiej możliwości, możesz skorzystać ze specjalnych pokrowców.

 

Dostępne są różne rodzaje tego typu produktów. Wykonane z tekstyliów wodoodporne lub oddychające. Pokrowiec ochroni Twój rower przed wilgocią, kurzem i brudem. Dodatkowo zabezpieczy lakier przed uszkodzeniami m.in. przez plamy z wody deszczowej lub ptasich odchodów. Takie proste rozwiązanie przedłuży żywotność Twojego roweru i zaoszczędzi czas na czyszczenie go po każdej wyprawie lub przechowywanie go w suchym pomieszczeniu przed wyjściem z domu.

 

Pokrowce na rowery pełnią funkcje ochronną

 

Pokrowce na rower pełnią również funkcję ochronną. Gdy ponownie wyjdziesz na zewnątrz, nie będą tam na Ciebie czekały żadne nieprzyjemne niespodzianki! Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, ale w większości wyglądają podobnie. Rozmiar jest zwykle mierzony długością i szerokością; to to samo, jak mierzy się większość rzeczy, więc nie jest trudno to zrozumieć. Dostępnych jest wiele różnych typów – niektóre z zamkami, inne bez – więc upewnij się, że wybierasz mądrze, w zależności od rodzaju ochrony, której potrzebujesz. Niektóre marki są lepsze od innych, ale wszystkie z nich będą działać wystarczająco dobrze, jeśli masz rower, który dobrze pasuje do jednego z nich.

 

Pokrowiec na rower to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć demontażu i montażu roweru. Pokrowiec umożliwia transport roweru w postaci zmontowanej, najczęściej za pomocą haka holowniczego lub bagażnika rowerowego. Zapobiega przedostawaniu się brudu i kurzu do łańcucha oraz umożliwia dostarczenie roweru w dowolne miejsce bez obawy o uszkodzenia mechaniczne podczas transportu. Na przykład, jeśli potrzebujesz dostać się z jednego miasta do drugiego. Z pokrowcem na rower nie musisz rozbierać swojego dwukołowego przyjaciela i ponownie go montować w miejscu docelowym. Przy wyborze ważny jest również materiał, z którego wykonany jest pokrowiec na rower. Najlepszą opcją byłyby wodoodporne i oddychające tkaniny. W takim przypadku rower nie zamoczy się w deszczu. W środku też nie będzie kondensacji, co oznacza, że podczas transportu nic mu się nie stanie.

 

Uniwersalność pokrowców na rower

 

Kolejną zaletą, o której należy wspomnieć, jest to, że zajmuje niewiele miejsca, gdy nie jest używany. Bez problemu mieści się w plecaku lub torbie. Może to być bardzo pomocne, gdy łączymy dojazdy rowerem z jazdą komunikacją miejską. Dodatkowo dostępna jest w trzech rozmiarach: S/M/L – każdy rozmiar pasuje do wielu modeli. Mówi się ,że pokrowce na rowery to małe stacjonarne namioty z daszkiem. Konstrukcja zazwyczaj wykonana jest z wodoodpornego materiału i ma prostokątny kształt. Ważne jest, abyś przed zakupem pokrowca rowerowego sprawdził jaki rozmiar potrzebujesz do swojego pojazdu.

Najlepszy pokrowiec na rower to taki, który zapewnia 100% ochrony roweru, ale jednocześnie nie kosztuje fortuny. Jak taki przedmiot powinien wyglądać i jak go wybrać? W zależności od wymagań i sposobu użytkowania możesz wybrać całoroczny pokrowiec na rower, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, lub wodoodporny pokrowiec na rower, który ochroni pojazd przed wilgocią w porze deszczowej. Oferujemy różne pokrowce na różne typy rowerów .Zarówno górskie, miejskie, jak i szosowe. Nasze produkty mają aerodynamiczny kształt, nowoczesny design, są łatwe w czyszczeniu i dokładnie przetestowane w różnych warunkach, dzięki czemu gwarantujemy niezawodną ochronę Twojego roweru.

 

Pokrowiec na rower na balkon i inne ciasne miejsca

 

Balkon nie jest zbyt bezpiecznym miejscem do przechowywania roweru, dlatego warto zaopatrzyć się w pokrowiec. Nawet jeśli masz pokrowiec, możliwe jest, że w pewnym momencie Twój rower zmoknie. Upewnij się więc, że masz wysokiej jakości wodoodporny pokrowiec na swój rower.

 

Najlepsza plandeka na rower to taki, który zapewnia 100% ochrony roweru, ale jednocześnie nie kosztuje fortuny. Jak taki przedmiot powinien wyglądać i jak go wybrać? W zależności od wymagań i sposobu użytkowania możesz wybrać całoroczny pokrowiec na rower, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, lub wodoodporny pokrowiec na rower, który ochroni pojazd przed wilgocią w porze deszczowej. Oferujemy różne pokrowce na różne typy rowerów .Zarówno górskie, miejskie, jak i szosowe. Nasze produkty mają aerodynamiczny kształt, nowoczesny design, są łatwe w czyszczeniu i dokładnie przetestowane w różnych warunkach, dzięki czemu gwarantujemy niezawodną ochronę Twojego roweru.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla rowerzysty. Szeroka gama akcesoriów i odzieży, która zaspokoi potrzeby każdego rowerzysty: od początkującego po profesjonalistę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą rowerów najpopularniejszych marek takich jak : Giant , Kross , Shimano i wielu wielu innych.