narzędzia rowerowe

narzędzia rowerowe

67 produkt(ów)

na stronę

67 produkt(ów)

na stronę

Zestawy naprawcze do roweru

Klucze rowerowe oraz inne narzędzia do roweru są potrzebne, szczególnie podczas dłuższych tras rowerowych w pojedynkę. Warto zaopatrzyć się w takie akcesoria, aby uniknąć niebezpiecznych i przykrych przygód na trasie. Bez odpowiednich narzędzi i akcesoriów w razie ewentualnej usterki roweru nie będziesz w stanie samodzielnie się jej pozbyć i kontynuować jazdy bez pomocy osób trzecich. Chcesz dowiedzieć się, jakie klucze rowerowe są najlepsze i jakie inne zestawy narzędzi rowerowych warto mieć ze sobą zarówno na dłuższych, jak i krótszych odcinkach? Sprawdź!

Zestaw naprawczy do roweru – co to takiego?

Podstawowy zestaw naprawczy do roweru powinien zawierać przede wszystkim klucz wielofunkcyjne, klej do dętek z łatkami, a także taśmę uszczelniającą. W razie planowania dalszych tras warto też zainwestować nie w zestaw naprawczy do łańcucha rowerowego oraz do piasty. To elementy rowerowe, które najczęściej ulegają uszkodzeniom podczas jazdy. Dobry zestaw naprawczy do opon rowerowych lub inaczej zestaw naprawczy do dętek rowerowych to taki, który jest polecany przez innych rowerzystów oraz co najważniejsze – sprawdza się w praktyce. Podstawowy zestaw serwisowy dla rowerzysty, który można zabrać na każdą trasę np. do plecaka powinien zawierać podstawowe klucze do roweru pozwalające np. na odkręcenie koła, zacisków hamulcowych oraz łańcucha. Posiadając takie narzędzia w trasie bez problemu poradzisz sobie z każdą drobną, a nawet nieco bardziej skomplikowaną usterką pojazdu.

Ile kosztuje dobry zestaw narzędzi rowerowych?

Zanim kupisz zestawy narzędzi rowerowych, koniecznie weź pod uwagę to, aby proponowany komplet posiadał wszystkie niezbędne klucze do roweru, łatki do dętek oraz kleje. Na trasie przyda się także smar do łańcucha, szczególnie jeśli podróżujesz różnych warunkach pogodowych, a rower jest często mokry od wody. Koszt zakupu zestawu naprawczego do roweru to wydatek nawet ponad 300 złotych. Podstawowe modele zawierające klucze rowerowe oraz inne niezbędne akcesoria znajdziesz w naszej ofercie w cenie nawet około 150 złotych. Możesz też samodzielnie skompletować zestaw naprawczy rowerowy, o ile masz wiedzę w tym zakresie i odpowiednie środki.

Kiedy warto zabrać ze sobą zestaw naprawczy do dętek?

Zestaw naprawczy do dętek rowerowych, klucze oraz inne akcesoria warto zabrać ze sobą zawsze wtedy, kiedy wybierasz się na dalszą trasę rowerem, szczególnie w pojedynkę. Większość problemów technicznych z rowerem da się usunąć na drodze z użyciem podstawowych kluczy rowerowych, smarów oraz pompki. Pamiętaj o tym, zanim zaplanujesz jakikolwiek wypad na rowerze.

Sprawdź ofertę naszego sklepu mistralsport.pl i przekonaj się, że kupisz tu wszystko, co najlepsze dla Twojego roweru, a także dla Ciebie. Zabezpiecz się przed każdą trasą i zainwestuj w zestaw naprawczy do roweru.