foteliki i przyczepki rowerowe

foteliki i przyczepki rowerowe

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę

Foteliki rowerowe

Fotelik rowerowy to w ostatnich latach coraz popularniejsze akcesorium, które wykorzystywane jest przez rowerzystów posiadających małe dzieci. Inwestując w fotelik rowerowy dla dziecka, możesz zabrać je ze sobą niemalże na każdą przejażdżkę rowerową bez zmartwienia, że maluch będzie w jakimkolwiek niebezpieczeństwie podczas jazdy. Przekonaj się, że fotelik rowerowy do 35 kg to doskonała opcja, aby wspólnie z dzieckiem spędzić aktywnie czas i zabrać go na ciekawą wycieczkę rowerową.

Fotelik rowerowy czy przyczepka – co lepiej wybrać?

Nie da się jednoznacznie określić tego, co lepiej wybrać, aby wozić ze sobą dziecko na przejażdżki rowerowe. Możesz zdecydować się zarówno na fotelik na rower, jak i przyczepkę rowerową. Obydwa rozwiązania są dobre i wiele zależy tu od Twojego budżetu. Fotelik na rower dla dziecka będzie znacznie tańszą opcją, gdyż kupisz go już w cenie od kilkuset złotych. Dobrej klasy przyczepka rowerowa dla dzieci to produkt, który może kosztować nawet ponad 2000 złotych. Jeśli jednak często podróżujesz rowerem na dłuższe trasy i chcesz bezpiecznie zabierać ze sobą swoje pociechy, koniecznie zainwestuj w taki produkt, jak wózek do roweru dla dziecka. Ten pozwala na komfortowe przewożenie 1-2 dzieci za rowerem.

Z jakich materiałów powinien być wykonany fotelik dla dziecka na rower?

Topowe foteliki rowerowe są wykonywane z tworzyw sztucznych, które charakteryzują się wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz lekkością, która nadmiernie nie obciąża roweru oraz kierującego. Zanim zdecydujesz się na kupno akcesorium rowerowego, jakim jest fotelik rowerowy przedni lub fotelik rowerowy dla dziecka tylni, koniecznie sprawdź renomę producenta danej marki. Tylko w ten sposób wybierzesz jak najlepszy i jednocześnie najbezpieczniejszy fotelik rowerowy dla swojej pociechy.

Przyczepka rowerowa dla dziecka – to ciekawa alternatywa dla fotelika!

Przyczepka dla dzieci do roweru to świetna alternatywa dla fotelików rowerowych, które są znacznie mniej wygodniejsze. Głównym atutem przyczepki do roweru dla dzieci jest komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz jakość jej wykonania. Gumowe kółka na szprychach  w pełni zabudowana powierzchnia przyczepki oraz wytrzymałe mocowania do ramy rowerowej – głównie dlatego warto zainwestować w przyczepkę, a nie fotelik rowerowy do 35 kg lub więcej.

Czy fotelik rowerowy można zamontować w każdym rowerze?

Foteliki rowerowe dostępne w naszym sklepie mistralsport.pl są dopasowane tak, aby pasowały do większości modeli rowerów dostępnych na rynku. Dzięki temu zabierzesz swoje dziecko na rower niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem typowo miejskim czy może masz model MTB. Postaw na sprawdzony fotelik rowerowy dla dziecka z naszego sklepu od jednego ze znanych na rynku producentów np. Giant lub Kellys. Gwarantujemy, że zamawiając takie akcesoria w naszym sklepie online, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!