podpórki, stojaki i uchwyty

podpórki, stojaki i uchwyty

29 produkt(ów)

na stronę

29 produkt(ów)

na stronę

Podpórki do roweru

Stabilna i wytrzymała podpórka do roweru to podstawa, aby móc wygodnie ustawić swój pojazd na parkingu w środku miasta lub nawet podczas przejażdżki po bezdrożach. W dzisiejszych czasach wiele rowerów dostępnych na rynku jest już wyposażonych w standardowe podnóżki, które nie zawsze jednak spełniają oczekiwania wszystkich konsumentów. Warto więc sprawdzić ofertę naszego sklepu online Mistralsport, aby móc wybrać jak najlepsze podpórki rowerowe. Niezależnie od tego, jaki rodzaj roweru posiadasz, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Podpórki rowerowe – jak wybrać najlepsze?

Jest kilka czynników, które determinuje opłacalność zakup nóżki do roweru. Weź pod uwagę przede wszystkim:

 • producenta,

 • cenę,

 • opinie konsumentów,

 • długość,

 • poziom odchyłu,

 • materiał wykonania,

 • sposób montażu.

Te informacje pozwolą Ci wybrać najlepsze podpórki rowerowe, jakie tylko są dostępne w sprzedaży. Pamiętaj jednak, aby cena nigdy nie byłą jedynym wyznacznikiem tego, jakie nóżki rowerowe zamontujesz w swoich rowerach. Te powinny być przede wszystkim: wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz stabilne na każdym podłożu. Najlepiej wybieraj takie nóżki do roweru, które są wykonane z lekkiego stopu aluminium oraz zakończenia gumowego. Dzięki temu nóżka nie ulegnie uszkodzeniu lub wygięciu, a dodatkowo będzie wysoce stabilna po rozłożeniu. Modele dostępne w sprzedaży na Mistralsport pasują praktycznie do większości rowerów od znanych producentów.

Nóżki rowerowe – jakiego producenta wybrać?

Zanim zdecydujesz się na konkretnego producenta nóżek rowerowych, koniecznie weź pod uwagę produkty takich marek, jak:

 • Bontrager,

 • Kellys,

 • Kross,

 • Giant,

 • Specialized.

Oczywiście, zanim zdecydujesz się na nóżki rowerowe – pamiętaj, że im lepsza renoma producenta, tym wyższe ceny podnóżek. Warto jednak inwestować w jak najlepsze produkty tego typu, aby mieć pewność, że pojazd będzie stabilnie stać na parkingu lub podczas postoju wzdłuż drogi. Podpórka do roweru najczęściej występuje w kolorze czarnym, niezależnie od producenta. Dlaczego? Głównie z tego względu, aby ta pasowała stylistycznie do wszystkich modeli rowerów.

Nóżki do rowerów – ile kosztują?

Topowe nóżki do roweru to wydatek zaczynający się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za pojedynczy model. Oczywiście warto wybierać topowe produkty, aby mieć pewność, że podnóżka posłuży przez długi czas i nie będzie samoczynnie opadać podczas jazdy – to mogłoby doprowadzić nawet do niebezpiecznego upadku. Pamiętaj o tym, zanim dokonasz ostatecznego zakupu rowerowych podnóżek na Mistralsport. Co ciekawe, niektóre nóżki rowerowe, które możesz kupić w naszym sklepie posiadają dodatkowy zakres regulacji. Dzięki temu ustalisz samodzielnie kąt, pod jakim zaparkujesz swój rower – oznacza to, że możesz samodzielnie dopasować podnóżkę do swoich potrzeb oraz konkretnego modelu roweru.

Czy podnóżka rowerowa to obowiązkowe wyposażenie każdego roweru?

Oczywiście nie ma żadnego obowiązku, który nakazywałby posiadanie podpórki do roweru. Możesz ją zamontować tylko wtedy, kiedy naprawdę jej potrzebujesz. Jeśli nie masz podnóżki, Twój rower prawdopodobnie będzie leżeć na ziemi lub musisz opierać go o drzewa lub inne obiekty podczas postoju. Niestety, ale nóżki rowerowe zawsze przekładają się na większą wagę roweru, która może być kluczowa, szczególnie podczas jazdy typowo szosowej.

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w nóżki do roweru z naszego sklepu online Mistralsport? Zdecydowanie tak! U nas możesz liczyć na najlepsze ceny podnóżek i innych akcesoriów, a także wysoką jakość oferowanych towarów rowerowych. Najlepsze nóżki pasują do rowerów typu: ATX, ARX, All Tour i wielu innych. Dodatkowo wiele z nich możesz kupić w promocyjnej cenie, dzięki czemu za nóżki rowerowe nie zapłacisz więcej niż kilkadziesiąt złotych. To jednak wieloletni zakup, gdyż najlepsze podnóżki wytrzymują nawet do kilku lat użytkowania bez jakiegokolwiek ryzyka uszkodzenia.