damskie

damskie

57 produkt(ów)

na stronę

57 produkt(ów)

na stronę

Rowery crossowe damskie

Rower crossowy damski to taki typ pojazdu, który nadaje się do podróżowania zarówno po szosie, jak i po terenach mocno górzystych czy nawet wybojach. Warto dodać, że lekki rower crossowy damski nie zawsze musi być sporym wydatkiem. Topowe modele dostępne w sprzedaży kupisz już w cenie nawet poniżej 3000 złotych. Dobry crossowy damski rower powinien mieć wiele cech charakterystycznych, które spowodują, że jego prowadzenie będzie wygodne praktycznie w każdych warunkach. Sprawdź, jakie modele rowerów damskich crossowych znajdziesz w ofercie na stronie Mistralsport i dlaczego warto wybrać właśnie taki typ roweru.

Lekki rower crossowy damski – ile kosztuje taki pojazd? Jakiego producenta wybrać?

Zanim zdecydujesz się na rower crossowy damski, koniecznie sprawdź aktualne ceny tego typu pojazdów. Na stronie Mistralsport znajdziesz rowery crossowe damskie w cenie od 1000 złotych w górę. Topowe modele dostępne na rynku to wydatek nawet ponad 4000 złotych. Warto w nie zainwestować, jeśli planujesz profesjonalnie podróżować rowerem na długich trasach praktycznie przez cały rok. Do rekreacyjnej jazdy bez problemu kupisz rower damski crossowy poniżej 2000 złotych. Możesz zdecydować się na takich producentów, jak:

  • Giant,

  • Kellys,

  • Cross,

  • Trekk.

Zanim ostatecznie zdecydujesz, jaki rower crossowy damski – Giant lub jakikolwiek inny wybierzesz, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych aspektów. Cena nigdy nie powinna być jedynym wyznacznikiem opłacalności zakupu takiego pojazdu. W przypadku crossowych modeli rowerów liczy się przede wszystkim renoma producenta, jakość wykonania, waga oraz typ zastosowanych podzespołów rowerowych. Im będą lepsze, tym wyższa będzie cena roweru, choć to przełoży się także na komfort jego prowadzenia oraz bezpieczeństwo kierującego.

Nasza oferta na rowery damskie crossowe obejmuje modele w rozmiarach od XS do L, a także kolorystyce dopasowanej do potrzeb praktycznie każdej kobiety. Przerzutki Shimano połączone z aluminiową ramą, wytrzymałymi zębatkami oraz dużymi kołami – to wszystko, czego potrzebujesz, jako wymagająca kobieta. 

Czy warto kupić rower damski crossowy? Sprawdź to!

Nowoczesny, lekki rower crossowy damski to wieloletnia inwestycja, na której nie warto nadmiernie oszczędzać. Lepiej wybierz rower z wyższej półki, a zyskasz pewność, że będziesz na nim jeździć bezawaryjnie przez wiele sezonów i z zachowaniem najwyższego poziomu komfortu poruszania się na każdej drodze – nawet szutrowej.

Dobry rower damski crossowy nie musi być drogi, choć warto wybierać tylko modele polecane przez innych użytkowników. To świetna forma rekreacji, a także zamienny środek transportu dla komunikacji miejskiej lub samochodu spalinowego.