rękawice

rękawice

29 produkt(ów)

na stronę

29 produkt(ów)

na stronę

Rękawice bramkarskie

Potrzebujesz rękawice bramkarskie, które pomogą Ci skutecznie bronić bramkę swojej drużyny podczas meczu? W takim razie najlepsze modele znajdziesz przede wszystkim na stronie sklepu internetowego z wyposażeniem i akcesoriami dla sportowców. Pamiętaj, że jako bramkarz musisz wykazywać się sprytem, doskonałą kondycją fizyczną oraz znajomością zasad gry w piłkę nożną. Musisz też wiedzieć, że rękawica bramkarska pomoże Ci w bronieniu bramki Twojej drużyny tylko wtedy, kiedy będzie idealne dopasowana do Twojej dłoni.

 

Chcesz wiedzieć, jakie rękawice piłkarskie będą dla Ciebie idealne? Przede wszystkim takie, które dobrze dopasujesz pod względem rozmiaru. W ofercie sklepu online i innych sklepów stacjonarnych znajdziesz wiele modeli w rozmiarach od 8 do 12. Tak duża różnorodność rozmiarów rękawic piłkarskich pozwoli Ci na idealne dopasowanie ich do rozmiaru dłoni oraz długości palców. To bardzo ważne, gdyż mocny i pewny chwyt piłki może okazać się kluczowy podczas bronienia bramki swojej drużyny w czasie meczu piłki nożnej.

Jak wybrać idealną rękawicę piłkarską? Krok po kroku

Nie ma jednej, złotej zasady odnośnie tego, jak wybrać idealną rękawicę piłkarską dla siebie jako bramkarza. Musisz wiedzieć, że rękawice bramkarskie dla dzieci i dorosłych występują w różnych rozmiarach i są produkowane przez wielu producentów na całym świecie. Oto kilka aspektów, na jakie koniecznie musisz zwrócić uwagę, wybierając rękawice bramkarskie:

 

  • rozmiar,

  • producent,

  • cena,

  • materiał wykonania,

  • poziom elastyczności.

 

O ile rozmiary są każdemu znane tak samo, jak ceny, o tyle materiału wykonania rękawic to dość skomplikowana kwestia. Najlepsze rękawice piłkarskie Nike lub rękawice piłkarskie Adidas najczęściej są stworzone z głównej części z poliestru oraz dodatku poliuretanu, aby te były odpowiednio elastyczne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wewnętrzna część rękawicy powinna być wykonana w 100% z gumy, która zapewnia mocny chwyt piłki nawet takiej, która toczy się z niesamowitą prędkością. Takie rękawice bramkarskie na pewno spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci być jeszcze lepszym bramkarzem, niż dotychczas.

Za ile można kupić dobre rękawice bramkarskie? Podpowiadamy!

Świetne rękawice bramkarskie kupisz w różnych cenach, które głównie zależą od tego, jaki będzie ich materiał wykonania, rozmiar oraz producent. Im bardziej znana marka rękawic, tym te będą droższe. To samo tyczy się materiału wykonania – im jest lepszy, tym cena produktu wyższa i na odwrót. Na ogół średnie ceny, w jakich dostępne są rękawice bramkarskie to wydatek od około 40 do nawet 300 złotych za parę.

 

Ciekawostką są rękawice bramkarskie Adidas Predator, które kupisz w cenie nawet powyżej 400 złotych. To jednak model stworzony z myślą o profesjonalnych bramkarzach. Takie rękawice są niezawodne, komfortowe oraz zapewniają bardzo mocny chwyt piłki w każdych warunkach – nawet w największym deszczu.

Gdzie kupić dobre rękawice bramkarskie i po co?

Nawet jeśli tylko grasz rekreacyjnie lub piłka nożna jest Twoim hobby, a ty zawsze obejmujesz stanowisko bramkarza, koniecznie zainwestuj w jak najlepsze rękawice bramkarskie, które doskonale wpływają na poziom jakości obrony. Wybór jak najlepszego i polecanego producenta rękawic jest jak najbardziej słuszny. Stawiając na sprawdzone produkty zyskujesz pewność, że rękawce bramkarskie Adidas lub Nike spełnią wszelkie Twoje oczekiwania i posłużą Ci na wielu rozgrywkach bez ryzyka jakiegokolwiek ich uszkodzenia.

 

Ogólnie rzecz biorąc rękawice piłkarskie to wręcz niezbędny produkt będący wyposażeniem każdego bramkarza – zarówno amatora, jak i profesjonalisty, czy nawet dziecka. Pamiętaj, że na początek nie musisz kupować rękawic z najwyższej półki. Wiele modeli znajdziesz w ofercie sklepu internetowego, gdzie podstawowe typy rękawic dla bramkarza kupisz nawet w cenie poniżej 60 złotych. Wcale nie musisz inwestować sporo pieniędzy w rękawice bramkarskie. Jeśli chcesz oczywiście możesz też je kupić w sklepach stacjonarnych, jednakże wtedy prawdopodobnie ich cena będzie nieco wyższa, aniżeli tych dostępnych przez internet.