rowerki dziecięce

Produkty 1 do 96 z 195

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 96 z 195

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Rowerek dziecięcy- odpowiedzialny wybór dorosłych

Rowerek to pierwszy poważny pojazd kołowy każdego malucha. Od tego jednośladu zaczyna się styczność dziecka nie tylko z ruchem drogowym, ale i świetną zabawą. Dlaczego tak ważne jest, aby ten pierwszy wybór był niemal doskonały? Względy bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego pociechy, indywidualne tempo rozwoju, to niewątpliwie ważne aspekty przy dokonywaniu zakupu rowerka dziecięcego. Co jeszcze jest istotne przy obieraniu wymarzonych dwóch kółek, a przede wszystkim, gdzie znaleźć rower idealny?

Rowery dziecięce dopasowane do wzrostu

Z psychofizycznego punktu widzenia tempo rozwoju wszystkich zdrowych dzieci jest podobne. Uwarunkowania genetyczne, które decydują o wzroście maluchów, różnicują je między sobą. Biorąc pod uwagę indywidualność każdego dziecka, sklep mistralsport zawarł w swoim asortymencie rowerki dziecięce dostosowane do każdego wzrostu i potrzeb.

Jakie cechy rowerków dziecięcych oferowanych przez mistralsport świadczą o ich niepodważalnej wartości i czym wyróżniają się na rynku?:

 • odpowiednio dobrany model rowerka dziecięcego pozwoli zadbać o poprawną sylwetkę i postawę dziecka. Nie wymaga garbienia się nad kierownicą, dzięki czemu nie wyrabia nawyków garbienia się. 
 • lekka, aluminiowa lub stalowa, rama pozwala na łatwe manewrowanie rowerkiem, nie grozi przygnieceniem dziecka w czasie ewentualnego upadku. Dzięki niskiej wadze jednoślad łatwo transportować można w bagażniku samochodu, aby cieszyć się wycieczkami rowerowymi w wymarzonym otoczeniu
 • wysokiej jakości hamulce rowerowe to najważniejszy fragment każdego dziecięcego rowerka. Przedstawione modele charakteryzuje wyważona siła hamowania, która delikatnie zatrzyma malucha, bez ryzyka przerzutu przez kierownicę. 
 • zabezpieczenie na łańcuch. Niejedna osoba dorosła przeklinała wciągniętą w łańcuch nogawkę spodni. Warto zaoszczędzić dziecku dodatkowych atrakcji podczas pierwszych lekcji jazdy. Dzięki tarczy ochronnej na łańcuch nie tylko ubranie, ale przede wszystkim mały rajdowiec, będzie zabezpieczony przed urazami.

Rowerek dziecięcy 12 cali i 14 cali

Malutkie koła rowerów idealnie sprostają potrzebom nowicjuszy jazdy jednośladem. Moment, kiedy dziecko przechodzi z rowerka biegowego na rowerek z pedałami, to poważny przełom w jego życiu. Niewielki wzrost 85 cm-110 cm wymaga dostosowania niewielkich gabarytów stalowego rumaka. Rowerek dziecięcy 12 cali, mimo drobnej budowy, daje ogrom możliwości.

Przytwierdzone do rowerka boczne kółka pozwolą na utrzymanie stabilizacji dziecka na większości pokonywanych powierzchni. Dodatkowym atutem jest obecność kijka przy siodełku, który można zamontować i rozmontować w dowolnej chwili. Luksus pchania rowerka przez rodzica przy zmęczeniu małego kolarza to ratunek dla jego obolałych nóżek.

Rowerek dziecięcy 16 idealny dla przedszkolaka

Okres przedszkolny to poważny etap dla każdego dziecka. To czas, kiedy budzi się świadomość młodego człowieka na temat własnej tożsamości. Sklep mitralsport prezentuje w swoim asortymencie rowerki dla obu płci. Możliwość wyboru wersji kolorystycznej to ukłon w stronę potrzeb każdej pociechy. Pozwól szaleć dziecku we własnym stylu- jemu zostaw wybór wzoru, a ty zatroszcz się o aspekty techniczne, dzięki zakupowi w sklepie mitralsport.

Czwarty rok życia to doskonały moment na odstawianie dodatkowego udogodnienia w postaci bocznych kółek. Kiedy dziecko podejmuje pierwsze próby utrzymania równowagi, nie trzeba się jednak biernie się przyglądać. Nieudolne wybuchy płaczu zamienić warto w śmiech podczas wspólnego spaceru. Wsparcie rowerka dołączonym uchwytem daje dziecku poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. 

Rowerek dziecięcy 20 cali, czyli jeszcze nie duzi i nie tacy mali

W piątym roku życia z dziecka robi się mały perfekcjonista. Kiedy zmysł równowagi i percepcji przestrzennej się stabilizuje, coraz lepiej radzi sobie na dwukołowym rowerku. Rowerek z kołami 20 cali pozwala na dopracowanie techniki jazdy bez pomocy rodzica i dodatkowego podtrzymywania. Idealnie sprawdzi się więc podczas rodzinnych wycieczek rowerowych. Nowy uczestnik ruchu drogowego może poruszać się po różnorodnych terenach. Dzięki intuicyjnemu systemowi przerzutek z łatwością pokona wszelkie wzniesienia i nierówności. Komfort jazdy powędruje na wyższy poziom, a dziecko wprowadzi w świat większych pojazdów.

Sklep rowerowy mitralsport to wymarzone miejsce do zakupu rowerka dziecięcego. Każda dziewczynka i każdy chłopak znajdzie dla siebie pojazd marzeń. Bogata kolorystyka wpasuje się w gusta największych małych krytyków. Różnorodne wzory i ornamenty w uroczym wyglądzie skrywają wysoką jakość sprzętu. Dzięki możliwości dopasowania dodatków każdy rowerek dziecięcy nabiera oryginalnego design'u. Zadowolenie dziecka z dwukołowego nabytku przekłada się na komfort jazdy. 

Co zyskasz jako rodzic, a co zyska dziecko, jako użytkownik, dzięki zakupowi rowerka dziecięcego?

 • jako rodzic zyskasz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne, a dziecko odczuje wiarę we własne możliwości
 • zobaczysz błysk w oczach dziecka, a ono znajdzie uznanie wśród rówieśników
 • zyskasz świadomość adekwatnej inwestycji w rozwój malucha i jego przyszłość