Rowery Kellys

61 produkt(ów)

na stronę

61 produkt(ów)

na stronę

Rowery Kellys

Rowery Kellys to wysokiej jakości rowery produkowane w Słowacji od 1991 roku. Założycielami tej marki są dwaj bracia - Peter i Brano Diviniec. Zmotywowani pasją do jazdy po górskich szlakach rowerowych, postanowili stworzyć markę rowerów, dzięki którym inni pokochają je tak bardzo, jak oni. Zaledwie po dwóch latach działalności bracia mieli na koncie już ponad 30 000 sprzedanych rowerów. 

Obecnie rowery Kellys znane są w ponad 35 krajach na całym świecie, a firma nieustannie się rozwija. Dzięki pasji do kolarstwa braciom udało się stworzyć rowery słynące z dobrej jakości wykonania, trwałości oraz przystępnej ceny.

Podobnie jak bracia Diviniec, my również jesteśmy pasjonatami kolarstwa. Z tego powodu w naszym sklepie mistralsport.pl są dla Państwa dostępne takie modele, które uważamy za najlepsze. Chcemy, by zakupione w naszym sklepie rowery służyły Państwu przez wiele lat i pozwoliły na czerpanie z jazdy maksymalnej przyjemności. 

Kelly rowery - szeroki wybór modeli

Marka Kellys oferuje szeroki wybór rowerów. To sprawia, że w zasadzie każdy zainteresowany znajdzie model na miarę swoich oczekiwań. Wśród rozmaitych kategorii, które produkuje Kellys znajdują się modele takie jak: 

  • rowery górskie - przeznaczone do jazdy w trudnym terenie, pod górę i z góry. Idealne dla pasjonatów pięknych widoków i endorfin wydzielających się podczas wysiłku fizycznego. Przedstawicielem tej kategorii jest m. in. niezawodna seria Kellys Spider.

  • rowery szosowe - idealne do jazdy po drogach utwardzonych. Mają one węższe opony niż rowery górskie, co ułatwia jazdę na dłuższych trasach. Dobrze sprawdzą się zarówno u zwolenników rekreacyjnych wycieczek po ścieżkach rowerowych oraz dla takich osób, które lubią dojeżdżać do pracy czy szkoły na rowerze. Dla takich osób marka Kellys stworzyła serię Soot.

  • rowery turystyczne - to specjalny typ roweru, który jest przeznaczony do jazdy na długich dystansach. Rowery turystyczne mają zazwyczaj takie cechy, jak szerokie opony i wygodne kierownice, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy po nierównym terenie, a nawet do spędzania długich godzin w siodle. Będzie to więc idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o długich wyprawach rowerowych. W odpowiedzi na takie potrzeby marka Kellys stworzyła m.in. serię Cliff.

  • rowery miejskie - zaprojektowane do wygodnej jazdy w terenie miejskim. Zazwyczaj mają bardziej wyprostowaną pozycję do jazdy, dzięki czemu łatwiej jest dostrzec ruch uliczny i przeszkody na drodze. Taki rower będzie niezawodny dla tych, którzy lubią sunąć przez ulice miasta jednośladem. Odpowiedzią na takie potrzeby jest seria Avery.

Jak dopasować do siebie rower Kellys?

Wśród szerokiej gamy modeli i cen, zakup roweru Kellys może wydawać się trudnym zadaniem. Z tego powodu do procesu warto podejść spokojnie. Dokonanie analizy własnych potrzeb i preferencji z pewnością będzie niezwykle pomocne. Przed zakupem warto zadać sobie pytanie do czego potrzebujesz jednośladu i na jakich trasach będziesz z niego korzystać. W zależności od oczekiwań możesz wybierać wśród rowerów przeznaczonych do jazdy górskiej, miejskiej lub terenowej, albo poszukać maksymalnie hybrydowego modelu, który łączy w sobie cechy bardziej specyficznych jednośladów. Poza tym, warto też zwrócić uwagę na swoją budowę ciała i dopasować do niej roweru. To zapewni maksymalny komfort użytkowania przez długie lata. 

Rowery Kellys dla kobiet i mężczyzn

Warto zauważyć, że marka posiada w swojej ofercie zarówno rowery Kellys męskie, jak i damskie. To niezwykle ważne ponieważ jednoślady przeznaczone dla rowerzystek mają nieco inną budowę, która jest dostosowana do fizjonomii ciała kobiety. Wpływa to na komfort i wydajność podczas jazdy. Rower Kellys damski różni się od męskiego odpowiednika przede wszystkim mniejszą konstrukcją, krótszą ramą i mniejszą wagą. To sprawia, że użytkowniczki jednośladów mogą cieszyć się łatwością użytkowania pod względem jazdy, ale również przechowywania. Ponadto rowery Kellys damskie mają inną geometrię, która dodatkowo ułatwia poruszanie się. Marka Kellys, z myślą o kobietach, stworzyła szeroką ofertę rowerów przeznaczonych do jazdy terenowej, miejskiej oraz szosowej. Wśród nich wyróżnić można m. in. serię Clea idealną dla kobiet poszukujących modelu turystycznego. W odróżnieniu od damskiego odpowiednika, rower Kellys męski składa się z dłuższej ramy oraz siodełka, kierownicy i uchwytów w większym rozmiarze. Dzięki temu rowerzyści mogą czerpać maksymalną przyjemność z jazdy.

Ile kosztuje rower marki Kellys?

Rowery Kellys znane są ze swojej przystępnej ceny. Nie oznacza to, że nie mają w ofercie droższych modeli. Koszt zakupu takiego roweru wynosi od około 1000 zł do nawet 10 000 zł.

Czy rower Kellys to dobry pomysł dla dziecka?

Tak. Marka Kellys produkuje specjalne modele rowerów z myślą o najmłodszych. Są one dostosowane do wieku i preferencji młodych ludzi. Sami twórcy marki przekonują, że to pierwsze kroki w świecie kolarstwa są najważniejsze, dlatego rowery z serii Junior są starannie dopracowane.

Czy marka Kellys ma w ofercie rowery elektryczne?

Rowery Kellys to szeroka oferta zarówno rowerów tradycyjnych, jak i elektrycznych. Firma idzie z duchem czasu i coraz częściej tworzy modele z myślą o zwolennikach tego typu jazdy.